Oglądaj za darmo w Amazon Prime Video!

Snowpiercer

Snowpiercer

May. 17, 2020
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Sezony i odcinki

2Sezon 2 Jan. 25, 2021
1Sezon 1 May. 17, 2020

Twórca

Obsada

Jennifer Connelly isMelanie Cavill
Melanie Cavill
Daveed Diggs isAndrew Layton
Andrew Layton
Mickey Sumner isBess Till
Bess Till
Susan Park isJinju Seong
Jinju Seong
Benjamin Haigh isFergus McConnell
Fergus McConnell
Sasha Frolova isPixi Aariak
Pixi Aariak
Katie McGuinness isJosie McConnell
Josie McConnell
Alison Wright isLilah Anderson
Lilah Anderson
Annalise Basso isLJ Anderson
LJ Anderson
Sam Otto isJohn Osweiler
John Osweiler

Opis

Gdzie obejrzeć Snowpiercer serial online?

Snowpiercer to opowieść, która ukazuje zamknięte środowisko z szerokim spektrum ciekawych postaci, które uczestniczą w walce o przetrwanie. Produkcja przedstawia ich wewnętrzne dramaty. Akcja serii dzieje się siedem lat po tym, jak świat stał się zamarzniętym nieużytkiem, a resztki ludzkości zamieszkują olbrzymi pociąg poruszający się po świecie. Podobnie jak w filmie online, serial online porusza temat wojny klasowej, niesprawiedliwości społecznej i polityki przetrwania.

Siedem lat po tym, jak świat zamienił się w skute lodem pustkowie, ostatni pozostali przy życiu ludzie próbują przetrwać na pokładzie gigantycznego pociągu o nazwie Snowpiercer. Okrążając nieustannie świat, Snowpiercer ciągnie 1001 wagonów podzielonych na klasy: bogaci jadą z przodu, a ubodzy w ogonie. Oto opowieść o tym, co się dzieje, kiedy ciemiężeni przez całe życie ludzie postanawiają stawić opór i podnieść bunt.

Recenzja serialu:

Wyjawienie faktu, że jest drugi pociąg, którym dowodzi nikczemny pan Wilford, jest twistem, jakiego nie szło przewidzieć. Twistem, który w końcu coś wnosi do tego serialu. Pokazanie pościgu, „połknięcia” jednego pociągu przez drugi i abordaż mogą wydawać się niedorzeczne, wręcz absurdalnie głupie, ale zaskakująco działa to dobrze w konwencji serialu. Staje się czymś wywołującym emocje, zaciekawienie i sporą dozę niepewności. Mamy świadomość, że to wszystko jest rozbudowanym wstępem do 2. sezonu, ale z uwagi na to, jak to jest kształtowane, rozwijane i z czym się może wiązać, daje nadzieję na ciekawszą serię. Ten odcinek buduje znakomity potencjał.

Na uwagę zasługuje scena, którą wszystko się kończy. Z jednej strony ciekawie zobaczyć zagrożoną Melanie poza pociągiem (notabene znów naciągane, że mogą wychodzić na zewnątrz w kombinezonach), z drugiej mam problem z tym, kto przeszedł przez wrota z drugiego pociągu. Córka Melanie na pewno sporo namiesza, ale nie jest to coś szczególnie zaskakującego i ekscytującego. Umówmy się – to taki schemat występujący w serialach w różnych wariacjach. Mocnym akcentem byłby jednak Sean Bean jako pan Wilford, jak widzieliśmy w zwiastunie.

Snowpiercer serial online cda zalukaj za darmo

Snowpiercer
Snowpiercer
Snowpiercer
Snowpiercer
Snowpiercer
Snowpiercer
Snowpiercer
Snowpiercer
Snowpiercer
Oryginalny tytuł Snowpiercer
Oceny z TMDb 7.5 170 głosy
Data pierwszej emisji May. 17, 2020
Data ostatniej emisji Jun. 21, 2020
Sezony 1
Odcinki 10
Średnia Długość 50 minut
Udostępniono0

Tytuły które mogą Ci się spodobać

Marvel: Cloak i Dagger
Titans
Superman i Lois
Życie na Marsie
Pan Mercedes
The Order
Beyond
Defenders
Godzina policyjna
Dobre Miejsce
Firefly
Orphan Black
×